رنگ سال ۲۰۲۰ چیست؟ ( رنگ سال ۹۹ )

0

آبی کلاسیک رنگ سال پنتون برای سال ۲۰۲۰ است.

شرکت رنگ آمیزی آمریکایی پنتون “جهانی مورد علاقه” آبی کلاسیک یا پنتون ۱۹-۴۰۵۲ را به عنوان رنگ سال خود برای سال ۲۰۲۰ انتخاب کرده است.

در ۴ دسامبر اعلام شد، رنگ کلاسیک آبی توسط پانتون به عنوان “یک حضور اطمینان بخش در ایجاد آرامش ، اطمینان و ارتباط” توصیف شده است.

وی افزود: “با بازگشت روز دیگر، این رنگ مورد علاقه جهانی به راحتی پذیرفته می شود.”

به گفته این کمپانی، در حالی که رنگ امسال زندگی مرجان یک “انیمیشن و تأییدکننده زندگی” بود ، رنگ ۲۰۲۰ “احساس آرامش و آرامش را به روح انسان می بخشد و به آنها پناه می برد.”

 

رنگ سال 2020 چیست؟

پالت های رنگ مد سال ۲۰۲۰ ( رنگ سال ۹۹ )

گفته می شود که رنگ آبی کبالت با ارتباطات، درون نگری و وضوح نیز در ارتباط است. از دیگر مزایای رنگ ۲۰۲۰، کمک به تمرکز و کمک به تمرکز مجدد افکار به ویژه با توجه به پیشرفت های شتاب بخش فناوری است.

 

رنگ سال 2020 چیست؟

رنگ آبی کبالت رنگ مد سال ۲۰۲۰ ( رنگ سال ۱۳۹۹ )

پنتون ۱۹-۴۰۵۲ آبی کلاسیک ما را تشویق می کند که فراتر از بدیهیات باشیم تا تفکر خود را گسترش دهیم؛ ما را به چالش کشیدن برای عمیق تر اندیشیدن، افزایش چشم انداز خود و باز کردن جریان ارتباطات “. لاتریس آیزمن ، مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون.

وی افزود: “ما در زمانی زندگی می کنیم که اعتماد و ایمان را می طلبد.” “این نوع پایداری و اطمینان است که توسط پنتون ۱۹-۴۰۵۲ آبی کلاسیک بیان شده است، رنگ آبی جامد و قابل اعتماد که همیشه می توانیم به آن اعتماد کنیم.

 

رنگ سال 2020 چیست؟

رنگ مد سال ۲۰۲۰

Pantone در دهه ۱۹۵۰ به عنوان چاپخانه در نیویورک تأسیس شد اما هم اکنون در کارلستاد نیوجرسی مستقر است. از سال ۲۰۰۰ ، آن را به عنوان یک تحقیق از سال پیش بینی روند انجام شده توسط موسسه رنگ پنتون ، رنگ سال را انتخاب کرده است.

رنگ سالانه ، که هر ماه دسامبر اعلام می شود ، بر اساس “آنچه در یک لحظه از زمان در فرهنگ جهانی ما اتفاق می افتد” انتخاب می شود.

 

رنگ سال 2020 چیست؟

آبی رنگ مد سال ۲۰۲۰

طبق گفته Pantone ، آبی کلاسیک قبلاً در مد ، طراحی داخلی ، منسوجات و طراحی گرافیک مورد استفاده قرار می گیرد.

فضای داخلی با استفاده از مزایای آرامش بخش آن خانه ای در پاریس توسط آن-لور دوبوسی، یک سالن ناخن در لس آنجلس و یک آپارتمان در پورتو ، پرتغال توسط Fala Atelier است.

رنگ سال 2020 چیست؟

رنگ آبی کلاسیک رنگ سال ۲۰۲۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 8 =