مدهای بهاری سال ۹۷ مخصوص خانم ها + تصاویر

0

مدهای بهاری امسال مخصوص خانم ها را بشناسید و بهار سال ۹۷ آن ها را به کار بگیرید تا استایلی طبق مد داشته باشید.

مدهای بهاری در سال ۹۷

با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه اول فصل بهار، باید لباس های بهاری خود را در کمد لباستان مرتب کرده و از مدل های جدید شلوار جین، کفش های بهاره، و لباس هایی با طرح و چاپ متفاوت و جسورانه در پوشش خود استفاده نمایید. در این مطلب، مدهای بهاری که باید از همین امروز به کار گرفته شوند، به شما ارائه خواهد شد.

در واقع، منظور از سبک زنانه، همان سبک دخترانه است! در این فصل، لباس هایی با جزئیات ظریف مانند پلیسه و چین پارچه به طور مجدد مورد استفاده قرار می گیرند. حتی اگر شما فقط اهل پوشیدن شلوار جین هستید، بد نیست گاهی اوقات با نیمه ی ظریف و زنانه ی خود مهربان تر باشید!

مدهای بهاری سال 97 مخصوص خانم ها

مدهای بهاری زنانه

در مدهای پوششی امسال، تغییراتی به سمت سایه های رنگی ساده و خطوط تمیز و مرتب انجام شده است. به عبارت ساده تر می توان گفت که:“هر چه ساده تر، بهتر”. فصل بهار، بهترین وقت سال برای برخورداری از یک پوشش ساده، راحت، و مدرن است.

نحوه لباس پوشیدن تاثیر زیادی در اعتماد به نفس ما دارد و بیشتر از اون طبق مد لباس پوشیدن. اینجا با مدهای بهار امسال بر اساس نظر کارشناسان مد آشنا بشید و با ظاهر جذابی که برای خودتون میسازید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

پلیسه

از برند تام فورد گرفته تا پیتر پیلوتو مدل پلیسه جایگاه خوبی برای خود پیدا کرده است. مدهای زیادی امسال روی کار آمده اند اما هیچ کدام به اندازه مدل پلیسه محبوبیت پیدا نکرده است.

مدهای بهاری سال 97 مخصوص خانم ها

مدهای بهاری سال ۹۷

کیف کمری

درست است که به کار بردن این مد زیاد هم آسان نیست اما هنوز هم جذابیت خود را از دست نداده است. به تنهایی استفاده کردن از آن ها زیاد جالب به نظر نمی رسد. کیف های کمری را روی دوش نیندازید و همراه با ژاکت استفاده کنید و دکمه های ژاکت را باز بگذارید.

مدهای بهاری سال 97 مخصوص خانم ها

مدهای بهاری ۲۰۱۸

یاسی

رنگ های یاسی و اسطوخودوسی رنگ های جذابی هستند اما برای هر رنگ پوستی مناسب نیستند. به جای سرتاپا یاسی فقط کت یا کیف رنگ یاس استفاده کنید.

مدهای بهاری سال 97 مخصوص خانم ها

رنگ مد بهار امسال

سفید

شاید استفاده از رنگ یاسی کمی سخت باشد اما رنگ های روشن تری هم هستند که نیاز نیست زیاد وقت برای ست کردنشان بگذارید. مثل رنگ سفید. با پوشیدن کت سفید روی پیراهن گل گلی همراه با کیف سفید ظاهر خوبی برای خود بسازید.

 

منبع : نمناک 

Rate this post

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + دوازده =