جدیدترین پیش فروش محصولات سایپا ۹۷

0

نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش از فروش فوری محصولات این خودروسازی خبر داد.

جدیدترین پیش فروش محصولات سایپا ۹۷

فارس: نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش از فروش فوری ۱۵ تا ۲۰ هزار دستگاه محصولات این گروه خودروسازی از فردا خبر داد و گفت:متقاضیان می توانند با کدپستی در محل سکونت خود ثبت نام کنند. فروش محصولات سایپا

عبدالله بابایی اظهار داشت:با توجه به حباب قیمتی ایجاد شده در بازار خودرو تصمیم گرفتیم تا بخشی از تولیدات سایپا را به صورت تحویل فوری به فروش برسانیم و بر این اساس مقرر شد از فردا فروش فوری محصولات خانواده X100، X200 و کوئیک صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در این فروش، محصولات ساینا، پراید، تیبا و کوئیک عرضه خواهد شد، گفت:حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار دستگاه از محصولات سایپا به صورت فروش فوری عرضه می شوند که روزانه حدود ۶۰۰ تا هزار دستگاه خواهد بود.

بابایی تصریح کرد:در حال حاضر تولید روزانه گروه سایپا حدود ۲ هزار دستگاه است و سعی می کنیم حداقل ۲۰ درصد تولید روزانه را در فروش فوری عرضه کنیم.

به گفته وی، فروش فوری محصولات سایپا از فردا به صورت اینترنتی و همچنین به صورت ثبت نام در نمایندگی ها آغاز می شود و سهمیه تعیین شده برای نمایندگی های سایپا یکسان است.

وی با اشاره به اینکه خریداران می توانند در منطقه کدپستی خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند، افزود:هر خریدار با یک کدپستی می تواند خودرو خریداری کند و در عین حال کدملی فرد نیز کنترل می شود تا طی دو یا سه سال اخیر خودرویی خریداری نکرده باشد.

وی در مورد نحوه قیمت گذاری این خودروها نیز توضیح داد:قیمت حاشیه بازار خودرو در دهه اول بهمن ماه به عنوان ملاک مدنظر قرار خواهد گرفت و قیمت کارخانه ۵ درصد زیر قیمت بازار آن زمان تعیین می شود.

بابایی با بیان اینکه سعی می کنیم بخشی از خودروها را قبل از اتمام سال به خریداران تحویل دهیم، اظهار داشت:گروه سایپا بابت فروش سال گذشته ۳۰۰ هزار دستگاه و بابت فروش امسال ۲۰۰ هزار دستگاه تعهد دارد که در تلاش هستیم این خودروها را نیز به مشتریان تحویل دهیم.

وی با اشاره به وجود حباب قیمتی در بازار خودرو به دلیل عدم عرضه کافی،گفت:برای شکستن این حباب قیمتی، محصولات سایپا را با قیمت بسیار مناسب عرضه خواهیم کرد و این فروش را در حدی نگه می داریم تا حباب قیمت ها شکسته شود.

وی تأکید کرد:در حال حاضر قیمت خودرو در بازار غیرمنطقی است.

شرایط پیش فروش سایپا به چه صورت است؟
آقای بابایی -نماینده مدیرعامل سایپا- از آغاز دور جدید پیش فروش این شرکت خبر داده است.

طبق گفته‌های آقای بابایی، سایپا قرار است از روز سه شنبه ۳۰ بهمن ماه، فروش فوری محصولاتش را برای تنظیم بازار خودرو آغاز کند. طبق مجوز وزارت صمت، سایپا مجاز به فروش فوری ۲۰% از ظرفیت تولیدش با قیمت اعلامی سازمان حمایت از مصرف کنندگان است.

شرایط ویژه فروش محصولات سایپا در سال ۹۷
پیش فروش اینترنتی سایپا از روز سه شنبه ۳۰ بهمن ماه مطابق جدول و با موعد تحویل ۳۰ روزه، آغاز می‌شود.

مدل قیمت فروش
سایپا ۱۳۱ ************* ۳۷٫۱ میلیون تومان
سایپا ۱۵۱************* ۳۸ میلیون تومان
تیبا**************** ۴۰٫۴ میلیون تومان
کوییک دنده ای****** ۵۴ میلیون تومان
ساینا رینگ فولادی********** ۴۵٫۵ میلیون تومان
نیسان بنزینی********* ۵۷ میلیون تومان
نیسان دوگانه سوز******** ۵۸٫۹ میلیون تومان

سایپا در تلاش است تا هرچه سریع‌تر، مشتریان موعد بهمن و اسفند ۹۷ برای تکمیل وجه اقدام کنند.

این خبر را آقای بابایی -نماینده مدیرعامل سایپا- رسانه‌ای کرده و گفته که این مشتریان در صورت تکمیل وجه، اگر موعد تحویل بهمن باشند تخفیفی معادل ۲۰% و اگر موعد تحویل اسفند باشند نیز تخفیفی برابر ۱۵% خواهند داشت.

 

منبع : باما 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + چهار =