حمله با تبر به اورژانس بیمارستان آستارا!!

0

عامل درگیری و تخریب اورژانس بیمارستان شهید بهشتی آستارا از سوی پلیس دستگیر شد

درگیری و تخریب اورژانس بیمارستان شهید بهشتی آستارا

چند روز قبل فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از درگیری چند نفر در اورژانس بیمارستانی در آستارا داشت . این درگیری منجر به ایجاد خساراتی به ساختمان اورژانس بیمارستان شد و دقایقی بعد نیز فردی که حامل سلاح سرد بود توسط پلیس دستگیر شد.

مازیار محمدی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان دراین باره گفت: همراهان فرد سالخورده‌ای که پس از سکته قلبی و با وجود انجام عملیات احیای قلبی و ریوی فوت کرده بود با یکدیگر درگیر شدند که این اتفاق منجر به وارد آمدن خسارت به اورژانس بیمارستان شد . تیم حفاظت فیزیکی بیمارستان شهید بهشتی آستارا برای پایان دادن به این نزاع میان طرف ها مداخله کردند و همراهان بیمار نیز پس از مدتی از ادامه دعوا منصرف شدند اما ناگهان با ورود یک جوان ۲۰ ساله که سلاح سرد در دست داشت درگیری دوباره ادامه پیدا کرد.

محمدی در ادامه افزود: این جوان که یک تبر در دست داشت، پس از حمله به ورودی اورژانس بیمارستان، درهای اتوماتیک و شیشه‌های این بخش را تخریب کرد و موجب وارد آمدن خساراتی به اموال بیمارستان و ملتهب شدن فضا شد اما در نهایت پلیس اورا دستگیرکرد و مأموران این فرد را به مقامات قضایی تحویل دادند. این درگیری هیچگونه خسارت جانی در پی نداشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =