بیوگرافی سعید واسعی بازیکن فوتبال

0
سعید واسعی ( متولد ۲۸ آذر ماه ۱۳۷۳ در شهر مشهد مقدس) یک بازیکن فوتبال است که برای باشگاه فوتبال پیکان در لیگ برتر خلیج فارس بازي می کند.

چکیده ای از بیوگرافی سعید واسعی

نام کامل: سعید واسعی

تاریخ تولد: ۲۸ آذر ۱۳۷۳

محل تولد: مشهد

قد: ۱٫۸۳ متر

پست: هافبک

سعید واسعی بازیکن فوتبال

 

بیوگرافی سعید واسعی:

فوتبال را در تیمهای پایه محلات پنجتن و در تیم جوادالائمه شروع کرد. پدر و مادرش اصالتاً اهل شهرستان غلامان از توابع بجنورد مرکز استان خراسان شمالی می باشند. وی بازي در رده نوجوانان را در تیم سایپا گذراند و بعد به تیم غدیر خراسان پیوست.

 

از تیم جوانان غدیر که هدایتش را مجید رضائیان به عهده داشت و زیر نظر این مربی و با کمک این مربی که جزء بهترین مربی های پایه کشور هم هست به موفقیت های زيادي دست یافت. سعید واسعی در تیم غدیر خراسان مدتی بعنوان مربی بازیکن مشغول کار بود و از جمله بازیکن های خوب تیم غدیر بود.

 

سعید واسعی به تیم ملی دانش آموزی دعوت و به مسابقه های آسیایی هم رفت و پس از آن در سال ۲۰۱۳ برای یک فصل به تیم امید های صنعت مشهد پیوست. سعید واسعی در ادامه راه فوتبالیش در سال ۲۰۱۴ به مدت نیم فصل به تیم مس کرمان پیوست و پس از آن در سال ۲۰۱۴ به بازه زمانی دو فصل به تیم سیاه جامگان رفت و بعد از درخشش در سال ۲۰۱۶ راهی باشگاه بادران تهران شد.

 

وی در ادامه عملکرد خوبش راهی پیکان گردید و با درخشش در آن جا توسط مارک ویلموتس به اردوی تیم ملی دعوت گردید و شماره ۱۰ تیم ملی را هم بر تن کرد. این فصل وی شماره ۱۰ تیم پیکان را برتن داشت و جزء نفرات فیکس تیم حسین فرکی هم هست.

 

سعید واسعی

 

سوابق سعید واسعی

لیگ برتر خلیج فارس (۲۰۱۹/۲۰۲۰ پیکان)

لیگ برتر خلیج فارس (۱۳۹۷/۱۳۹۸ پیکان)

لیگ برتر خلیج فارس (۱۳۹۴/۱۳۹۵ سیاه جامگان مشهد)

 

لیگ آزادگان( دسته یک) (۱۳۹۳/۱۳۹۴ سیاه جامگان مشهد)

 

تصاویر سعید واسعی:

زندگینامه سعید واسعی

 

سوابق سعید واسعی

 

تصاویر سعید واسعی

 

عکس سعید واسعی

 

پست سعید واسعی

 

سعید واسعی

 

بیوگرافی سعید واسعی

 

پیشنهاد به شما : بیوگرافی سعید عزت‌اللهی +عکس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =