ازدواج امیرحسین صدیق باران خوش اندام

0

ازدواج امیرحسین صدیق

فیلم و عکس و خبر ازدواج بازیگر مشهور و مجسمه ساز و هنرمند معروف امیرحسین صدیق باعث خوشحالی ما شد .

به گزارش بهترینا امیرحسین صدیق را همه ی ما با نقش آقای پدر در مجموعه به یادماندنی زی زی گولو می شناسیم. آقای پدری که مرضیه برومند پایش رابه دنیای تلویزیون باز کرد روز گذشته داماد شد و خانم کارگردان با انتشار پستی خبر ازدواجش رابه اشتراک گذاشت.

عکس ازدواج امیرحسین صدیق

عکس های همسرش باران خوش اندام

مرضیه برومند کارگردانی که با مجموعه زی زی گولو پای امیرحسین صدیق رابه دنیای تلویزیون باز کرد روز گذشته در مهم‌ترین روز زندگی امیرحسین صدیق درکنار او بود مرضیه برومند با انتشار عکسی از امیرحسین صدیق درکنار همسرش خبر ازدواج آقای بازیگر رابه اشتراک گذاشت.

عکس ازدواج امیرحسین صدیق

مرضیه برومند در کنار امیرحسین صدیق

 

مرضیه برومند با انتشار این عکس نوشت :

امروز به میمنت و مبارکی … عقدکنونه امیرحسین عزیزم بود با یه دختر نازنین به نام باران … ببینین چقدر به هم میان… امیرحسین صدیق که با قصه هاي‌ تابه تا و نقش آقای پدر در بین مردم شناخته می شود در روز مراسم عقدکنانش هم درکنار مرضیه برومند کارگردانی که نخستین بار تلویزیون رابا او تجربه کرد بود.

عکس ازدواج امیرحسین صدیق

عکس های همسرش باران خوش اندام

باران خوش اندام شاعر و تصنیف سرای کشورمان همسر امیرحسین صدیق بازیگر کشورمان است و این زوج روز گذشته مراسم عقدکنانشان را جشن گرفتند.

باران خوش اندام با انتشار این عکس در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت : گاهی..ناگهان همان می‌شود که رویای توبوده.. اي گیس بهم بافته از خواب به رویا.. من خواب خوشم، خواب مرا کاش ببینی… باران خوش اندام و امیرحسین صدیق….

عکس ازدواج امیرحسین صدیق

بارن خوش اندام همسر امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق در نخستین تجربه بازیگری در تلویزیون جلوی دوربین مجموعه زی زی گولو رفت و آقای پدر قصه هاي‌ تا به تای مرضیه برومند شد.امیرحسین صدیق در برنامه تب تاب مهمان باربد بابایی شد و اعلام کرد که هنوز ازدواج نکرده است و به همراه مادرش در خارج از تهران زندگی می کند اما بالاخره آقای بازیگر در سن ۴۶ سالگی ازدواج کرد. با ارزوی خوشبختی برای این زوج دوست داشتنی

عکس ازدواج امیرحسین صدیق

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 3 =